(Maxi)nawilżenie z serum do twarzy Nanoil Hyaluronic Acid 2%

Czy wiesz, że skóra potrzebuje stałego nawilżenia? Nie tylko, jeśli jest sucha. Także wtedy, gdy jest tłusta, trądzikowa, problematyczna. KAŻDA SKÓRA POTRZEBUJE NAWILŻENIA.

I właśnie dlatego potrzebujemy produktów takich jak serum z kwasem hialuronowym Nanoil (Nanoil Hyaluronic Acid 2% Face Serum)!

To moje kosmetyczne odkrycie, o którym chciałabym wam więcej opowiedzieć. Myślę, że każda z nas zasługuje na dobre kosmetyki i dobrze nawilżoną cerę, dlatego nie uciekajcie i czytajcie dalej.

Jak skutecznie nawilżać skórę?

Nawilżanie… trudna sprawa. Wiem coś o tym, bo mam wyjątkowo skłonną do przesuszania skórę. Nie wystarczy, że nałożę na nią pierwszy lepszy krem z napisem „nawilżający” – potrzebuję ciężkiego oręża.

Wiem doskonale, że najlepsze efekty dają humektanty. Co to takiego? Składniki, które w naturalny sposób kumulują cenną wodę w skórze i dzięki temu zapewniają długotrwałe nawilżenie. Najpopularniejszymi humektantami są mocznik i kwas hialuronowy. Ten drugi lubię szczególnie, bo często dodawany jest dobrych jakościowo kosmetyków.

Najczęściej spotykany wytwór kosmetologii z dodatkiem tego składnika to serum z kwasem hialuronowym – zapewnia maksimum nawilżenia przy minimalnej ilości produktu. Zdecydowanie lepiej niż krem. Pytanie pojawia się jedno i zasadnicze: jakie serum wybrać?

O serum z kwasem hialuronowym Nanoil

Moja dzisiejsza polecajka to wspomniane już wyżej serum do twarzy z kwasem hialuronowym od Nanoil. Moim zdaniem najlepsze serum nawilżające – lekkie, z krótkim i rozsądnie skomponowanym składem, wydajne i łatwe w użyciu.

Dwie rzeczy, które mnie urzekły w tym produkcie, to jego kompozycja składników i konsystencja/formuła.

SKŁAD SERUM NANOIL – możecie wierzyć albo nie i sprawdzić na stronie producenta, ale w serum do twarzy Nanoil Hyaluronic Acid 2% są tylko cztery składniki! To serum wodne, w którym główną rolę gra najlepszej jakości kwas hialuronowy o silnych właściwościach nawilżających.

Nie ma tutaj parabenów, aromatów, barwników, alkoholi, SLS, SLES, olejków eterycznych i innych świństw, które mogłyby podrażniać.

FORMUŁA SERUM NANOIL – mimo że sam kwas hialuronowy to dość gęsty żel (kto miał, ten wie), to serum do twarzy Nanoil Hyaluronic Acid 2% ma naprawdę lekką konsystencję, świetnie się wchłania i jest niemal niewyczuwalne na skórze po nałożeniu.

Ach, jeszcze jedno. Opakowanie to szklana buteleczka z mega wygodną pipetą. Serum na 50 ml pojemności, więc spokojnie wystarczy na jakieś 4, 6, a może i więcej miesięcy stosowania.

Jak działa serum Nanoil z kwasem hialuronowym?

Co w ogóle (oprócz nawilżenia, bo o tym piszę od samego początku) może nam zapewnić serum z kwasem hialuronowym Nanoil? Jak działa to naprawdę dobre serum do twarzy?

  • Zapewnia ultranawilżenie skóry, dogłębne i wyczuwalne.
  • Daje przyjemnie uczucie, że cera jest zrewitalizowana.
  • Ma właściwości antyoksydacyjne, więc ochrania.
  • Skutecznie zapobiega starzeniu się skóry.
  • Sprawia, że cera jest jędrna, gładka i miła w dotyku.
  • Także przynosi ulgę w podrażnieniu.
  • Przywraca młody wygląd i piękny blask skóry.
  • Ogranicza przesuszanie się skóry i jej napięcie.

Gdzie kupić serum do twarzy Nanoil?

Na koniec informacja praktyczna. Jeśli chcecie przetestować serum do twarzy Nanoil, możecie kupić je na stronie www.nanoil.pl. Polecam zamawiać w duetach lub grupkami (z mamą, siostrą, przyjaciółką), bo wtedy jest TANIEJ.

Choć uważam, że nawet po standardowej cenie z dodatkowo płatną wysyłką to się po prostu opłaca. Bo piękno jest przecież bezcenne!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *