Sztuczne rzęsy Nanolash DIY Lash Extensions – czy był to dobry wybór?

Uwielbiam zwracać uwagę spojrzeniem. Jest to możliwe dzięki połączeniu intensywnego koloru moich oczu oraz nadzwyczajnej długości rzęs. Dlatego decyduje się na sztuczne rzęsy w kępkach. Gdy dowiedziałam się o kępkach DIY Lash Extensions, od razu postanowiłam je kupić. Czy jednak mogę je szczerze polecić?

Wybrany przeze mnie model Fantasy okazał się trafną decyzją. Kępki do stylizacji rzęs w rozmiarach 10, 12 i 14 mm idealnie dopasowały się do linii mojego oka, dzięki czemu uzyskałam bardzo naturalny efekt. Myślę, że każdej z nas zależy na uniknięciu sztuczności przez pojedyncze, odstające kępki. Długość rzęs była dla mnie perfekcyjna – właśnie tego oczekiwałam. Nie były ani za długie, ani za krótkie.

Jak wygląda aplikacja gotowych kępek do samodzielnego przedłużania rzęs firmy Nanolash?

U siebie miałam już wszystko, co potrzebne do przedłużania rzęs w domu. W końcu często decydowałam się na podkreślenie piękna oka tym sposobem. Mimo to postanowiłam kupić zestaw do przedłużania rzęs w domu od Nanolash. Chciałam zobaczyć, jak sprawdzi się klej tej marki, ponieważ mój poprzedni okazał się niezadowalający.

Zastanawiacie się, jak dokleić kępki rzęs w domu? Już śpieszę z pomocą! Na oczyszczone i suche rzęsy nałożyłam odrobinę bondera tak, jakbym używała tradycyjnej maskary. Po około 40 sekundach przeszłam do nakładania pojedynczych kępek za pomocą precyzyjnej pęsety. Dokładnie docisnęłam wszystkie segmenty, a ostatecznie nałożyłam sealer na obie strony.

samodzielne przedłużanie rzęs w domu

Wybrany przeze mnie model Fantasy okazał się trafną decyzją. Kępki do stylizacji rzęs w rozmiarach 10, 12 i 14 mm idealnie dopasowały się do linii mojego oka.

Luksusowe rzęsy w kępkach Nanolash DIY Lash Extensions – dlaczego są tak wyjątkowe?

Testowałam już wiele możliwości różnych marek, ale nigdy w moje ręce nie wpadły tak lekkie i wygodne kępki rzęs. Wcześniej czułam dyskomfort, który utrudniał mi normalne funkcjonowanie w ciągu dnia. Kiedy założyłam rzęsy do samodzielnej aplikacji od Nanolash, problem ten w końcu zniknął! Zupełnie ich nie zauważałam, więc mogłam być tak produktywna, jak tylko potrafię. Co jeszcze zwróciło moją uwagę?

  •  Rzęsy do przedłużania DIY Nanolash są produktem wysokiej jakości, co umożliwia wielokrotne z nich korzystanie;
  •  to perfekcyjne sztuczne rzęsy na co dzień, ponieważ przy odpowiedniej pielęgnacji nie wymagają ściągania na noc;
  •  nie odkształcają się, dzięki czemu ciągle wyglądają jak nowe.
kępki rzęs do przedłużania w domu nanolash

Rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu od Nanolash – czy warto się na nie zdecydować?

Już dawno postanowiłam zrezygnować z kosztownych wizyt u kosmetyczki. Dlatego posiadam duże doświadczenie w samodzielnym zagęszczaniu rzęs kępkami. Co zatem sądzę o Nanolash DIY Eyelash Extensions? Szczerze mogę stwierdzić, że to najlepsze gotowe kępki do domowej aplikacji, jakie kiedykolwiek testowałam.

Zachwycił mnie naturalny efekt, którego jeszcze nigdy nie uzyskałam po przedłużaniu rzęs kępkami w domu. Już wtedy wiedziałam, że inni nie będą mogli odciągnąć ode mnie wzroku. To wszystko dlatego, że kępki DIY Lash Extensions prezentują się niesamowicie, więc z pewnością skorzystam z nich ponownie. Definitywnie na stałe zagoszczą w mojej kosmetyczce.

Zestaw do przedłużania rzęs sprawdzi się u dziewczyn, które chcą wyposażyć się w dobrej jakości sealer oraz bonder. Dzięki temu łatwe przedłużanie rzęs w domu staje się możliwe. Te trwałe kępki rzęs na pewno zdobędą wasze serce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *