Kredka Yves Saint Laurent

Jak wiadomo nie od dziś kobiety kochają kosmetyki a one kochają kobiety. Robimy makijaże na wszelkiego typu okazje i czujemy się piękne i wyjątkowo. Już od dawien dawna w Starożytnej Grecji stosowano makijaż do stwarzanych w tych czasach sztuk teatralnych. Wojownicy zaś malowali twarze na barwy wojenne. W dzisiejszych czasach mamy na szczęście łatwiejszy sposób na zakup kosmetyków do twarzy i jest o wiele większy wybór.

Kolorowe szminki i błyszczyki, różnobarwne cienie do powiek, kredki, pudry to wszystko co sprawia, że czujemy się piękniejsze. Wiele kobiet uwielbia podkreślać oko. Znamy wiele rodzajów makijażu oczu, które sprawiają, że nasze spojrzenie jest kuszące i tajemnicze.

Doskonałym kosmetykiem do tworzenia takiego typu makijażu jest kredka do oczu Yves Saint Laurent, która idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju kompozycji. Idealnie się sprawdza też jako eyeliner a nawet cienie bądź baza pod cienie. Ich różnorodność kolorów jest bogata i każda może wyszukać dla siebie odpowiedniego koloru.

Elastyczna i gładka konsystencja tej kredki ułatwia nakładanie oraz rozcieranie, co pomaga w tworzeniu wyjątkowych stylizacji. Wysoka zawartość pigmentów w kredce daje nam pewność długotrwałego i zaskakującego makijażu. Bardzo dobrze nadaje się do robienia smoky eye, który daje nam poczucie głębokiego i zmysłowego spojrzenia.