Tusz do rzęs Max Factor 2000 calorie curved brush

Głębokie i zmysłowe spojrzenie to gwarancja udanej ranki lub imprezy. Kobiety szczególnie kochają podkreślać to co piękne i czują się wtedy wyjątkowe. Każde uwydatnienie urody zwiększa naszą pewność siebie i czujemy się doskonale. Najważniejszą dla wielu kobiet czynnością przed wyjściem jest wyeksponowanie oczu i rzęs. Chcą uwydatnić to co jest najważniejsze i najczęściej widoczne.

Na polskim rynku jest wiele tuszów, które mają na celu podkreślić oczy i perfekcyjnie dopełnić makijaż. Jednym z wielu lubianych i najczęściej kupowanych maskar jest tusz do rzęs Max Factor 2000 calorie curved brush, który dzięki swojej innowacyjnej, łukowatej szczoteczce pozwala na pogrubienie i zagęszczenie rzęs oraz ich zalotne podkręcenie. Zawarte w nim polimery ułatwiają nam modelowanie przy czym zmiękczają i uelastyczniają rzęsy. Wygodny w aplikacji, hipoalergiczny, idealnie dobrana ilość nakładanego tuszu dzięki specjalnej nowej wersji szczoteczki oraz niekrusząca się konsystencja to tylko kilka zalet tuszu.

Ponadto jego formuła jest tak skonstruowana, że nie rozmazuje się oraz nie rozciera podczas wysokich temperatur i wilgotnego powietrza. Jest to dużym plusem i udogodnieniem, gdyż wychodząc z domu w każdą pogodę, nie musimy się martwić o makijaż i możemy bez problemu czuć się pewnie i zachwycająco każdego dnia.